Žádost o expresní půjčku

Vyplňte formulář a vyčkejte na schválení půjčky

Odeslání a vyplnění formuláře s žádostí o půjčku je jednoduché, formulář zvládne vyplnit každý. Náš systém žádostí je unikátní - šanci má úplně každý. Sdružujeme téměř všechny poskytovatele půjček, jenom díky tomu můžeme nabídnout nejvyhodnější a pro Vás tím pádem i nejlepší půjčku. Dopředu nezaplatíte ani 1 Kč - proto jsou tyto půjčky přezdívány jako SMS půjčky bez koruny. Nebudete platit ani registrační poplatek.

 

Půjčky bez doložení příjmu a bez nahlížení do registru

Jistá nebankovní půjčka

Pomáháme tisícovkám lidí měsíčně. Jak? Náš systém jednoduše shromažďuje valnou většinu českých poskytovatelů půjček na jednom místě. Díky tomu Vám stačí vyplnit jeden formulář s žádostí a posléze si vybrat z velké nabídky mnoha poskytovatelů nebankovních půjček. Nikam nemusíte osobně chodit, nemusíte nic vypisovat, nikam nemusíte volat, nic nemusíte platit dopředu. Jednoduše - systém půjček je nanejvýš pohodlný a jednoduchý. Šanci získat půjčku má skutečně každý. Úplně vždy Vám bude nabídnuta ideální varianta, která Vám bude na 100% vyhovovat. Nebankovní půjčky hned je moderní a blesková online půjčka. Jedná se o tzv. mikro zápůjčku. Proč malou půjčku? Jde totiž o zápůjčku, jenž je ideální hlavně pro uhrazení nenadálých finančních výdajů. Tedy pro ty, kteří rádi využívají akčních nabídek a nebo pro ty, kteří prostě nevyšli s platem.

Detaily SMS půjček

Jak si podat žádost o půjčku?

Snadno, vyplňte formulář, zabere Vám to chvilku. Posléze chvilinku vydržte, než Vám systém vypočítá a navrhne nabídku bleskových půjček vhodných pro Vás. A potom se už jenom řiďte body popsanými v žádosti a vyčkejte na schválení zápůjčky.

Odeslání peněz k vám

Mnozí klienti se táží, jak rychle a za kolik dní získají finance. Chápeme, že lidé, kteří žádají o půjčku, chtějí půjčku co nejrychleji. A to je důvod, proč nic nezdržujeme a peníze jsou zaslány na bankovní účet okamžitě po schválení. Podle banky tedy můžete mít peníze už několik málo minut po schválení půjčky na účtě. Zápůjčka od naší společnosti je svižná.

Splacení půjčky

Půjčku uhradíte také opět jednoduše podle pokynů, jenž dostanete. Splácet můžete zase bankovním převodem. Nejdelší doba splatnosti půjčky je pak nastavena na 30 dnů. I proto jsou zápůjčky od Volsoru přezdívány jako zápůjčky do další výplaty. Jistá nebankovní půjčka je rychlá a vyřídíte ji během pár minut.

Kontrolujete registr dlužníků?

Registr při schválení nekontrolujeme. To je také jeden z důvodů, proč jsou naše půjčky tak oblíbené.

Kdo je zprostředkovatelem půjček?

Firma Volsor s.r.o., jenž je zapsána v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387. Jde o plně transparentní společnost se sídlem v Česku, tedy žádná neprůhledná neznámá společnost.

Klady online zápůjčky bez bez ručení

  • SMS půjčka je vyřízena přes web, nemusíte nikam chodit
  • Diskrétní zápůjčka, o níž se Vaši sousedi rozhodně nedozví
  • Jenom ověření poskytovatelé zápůjček, se kterými máme dobré zkušenosti
  • Půjčka je bez 1 Kč, předem nezaplatíte ani korunu
  • Můžete si půjčít až 4500 Kč
  • Nonstop zápůjčka, o půjčku tedy můžete zažádat úplně kdykoliv
  • půjčky od nás jsou bez skrytých poplatků, přesně víte, kolik zaplatíte

Srovnávač půjček provozuje společnost VOLSOR s.r.o., což je zkušená česká firma, jenž díky mnohaletým zkušenostem svým klientům umí dát to nejlepší. Právě četné zkušenosti na poli nabízení zápůjček stojí za úspěchem společnosti Volsor s.r.o.. Právě díky tomu je schopný Volsor nabídnout klientům online půjčku doslova šitou na míru, která bude klientovi opravdu schválena. Naše bezhotovostní půjčky jsou vždy a za všech okolností maximálně transparentní. I díky tomu, kolik zaplatíte a především za jakých pomínek. Všechny podmínky námi poskytovaných - zprostředkovaných - půjček jsou průhledné a zcela jasné. Jsou pokaždé uvedeny tak, aby je pochopil opravdu úplně každý. Velká výhoda je blesková rychlost vyřízení každé bezhotovostní zápůjčky, o níž si u nás klient požádá. Víme, že klienti, kteří žádají o online půjčku, ji potřebují opravdu rychle. Proto vůbec nic neprotahujeme a snažíme se žádost o online půjčku vyřídit ihned.

 

Kontakt

Volsor s.r.o.

Sídlem Praha, Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00.

IČO: 013 85 011

DIČ: CZ01385011

 

Půjčíme opravdu každému

Půjčujeme vždy každému

U nás má šanci opravdu kdokoliv, dáme půjčku totiž starým lidem, studentům, tak i nezaměstnaným a maminkám na mateřské.

Půjčka ihned 4000 Kč

Nebankovní rychlá půjčka

Půjčku od společnosti Volsor objednáte ze svého bytu rychle do 10 minut. Sami nemusíte nikam chodit a není potřeba nic podepisovat.

Schválená půjčka

Schválená půjčka

V naši společnosti je jisté, že bude Vaše žádost opravdu schválena. Spolupracujeme se stovkami společností a proto vždycky vybereme nejvhodnější zápůjčku právě Vám.