Žádost o online půjčku

Vyplnění formuláře zvládnete během chvilky a pak už jen vyčkete na schválení půjčky

Vyplnění a odeslání žádosti je velmi snadné, žádost opravdu zvládne vyplnit úplně každý. Náš systém žádostí půjček je unikátní - šanci má opravdu každý. Sdružujeme všechny české poskytovatele půjček, jenom díky tomu Vám můžeme poskytnout nejvyhodnější a pro Vás tím pádem i nejlepší půjčku. Dopředu nezaplatíte ani korunu - díky tomu jsou naše půjčky pojmenovávány jako SMS půjčky bez 1 Kč. Nebudete platit ani registrační poplatek.

 

Nebankovní půjčky hned a bez nahlížení

Jistá půjčka od lichvářů

Pomáháme desítkám tisíc lidí měsíc co měsíc. Ptáte se jak? Náš systém zkrátka sdružuje téměř většinu českých poskytovatelů půjček na jednom místě. A díky tomu Vám stačí vyplnit jednu žádost o půjčku a posléze vybrat z velké nabídky stovek poskytovatelů on-line zápůjček. Nemusíte nikam osobně chodit, nemusíte nic podepisovat, nikam nemusíte telefonovat, nemusíte nic předem platit. Zkrátka a jednoduše - náš půjčkový systém je nanejvýš jednoduchý a pohodlný. Šanci k získání půjčky má vážně úplně každý. Pokaždé Vám bude nabídnuta nejlepší varianta, jež Vám bude na 100% vyhovovat. Malá půjčka do 24 hodin je moderní a expresní online zápůjčka. Jedná se o tzv. malou půjčku. Proč malou zápůjčku? Jde totiž o zápůjčku, která je ideální hlavně na pokrytí nenadálých výdajů. Tedy pro lidi, jež s oblibou využívají akčních slev a nebo pro ty, jenž zkrátka nevyšli s výplatou.

Detaily bezhotovostních půjček

Jak požádat o půjčku?

Velmi jednoduše, vyplňte žádost, zabere Vám to pár sekund. Následně chvilku počkejte, než Vám systém půjček zvolí nabídku půjček vhodných pro Vás. A potom se už jenom řiďte body uvedenými v žádosti a počkejte na schválení půjčky.

Odeslání peněz

Někteří klienti se ptají, jak rychle a za jak dlouho získají finance. Víme moc dobře, že žadatelé, kteří žádají o půjčku, potřebují finance co nejdříve. A to je důvod, proč nic neprotahujeme a peníze jsou poslány na bankovní účet okamžitě po schválení. Podle banky tak můžete mít finance už několik málo minut po schválení půjčky na bankovním účtu. Online půjčka od naší společnosti je blesková.

Splacení půjčky

Půjčku splatíte opět jednoduše dle údajů, jenž dostanete. Splácet můžete půjčku zase převodem. Nejdelší doba splatnosti je pak nastavena na 30 dnů. Proto jsou online půjčky od naší společnosti nazývány jako zápůjčky do výplaty. Jistá půjčka od lichvářů je expresní a zřídíte ji během několika málo minut.

Kontrolujete registr dlužníků?

Registr se nekontroluje. To je jeden z důvodů, proč je naše půjčka tak unikátní a vyjímečná.

Kdo zprostředkovává půjčky?

Firma Volsor s.r.o., jenž je vedena v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387. Jde o zcela transparentní podnik se sídlem v ČR, nejde tedy o žádnou neznáou firmu.

Výhody online zápůjčky bez bez ručení

  • SMS půjčka bez 1 Kč je vyřízena online, nemusíte nikam chodit
  • Diskrétní půjčka, o které se Vaši sousedé určitě nedozví
  • Jenom ověření poskytovatelé zápůjček, se kterými máme dobré zkušenosti
  • Půjčka je bez 1 Kč, předem nezaplatíte ani 1 Kč
  • Při první půjčce si můžete půjčit 500 až 4500 Kč
  • Nonstop zápůjčka, o půjčku můžete zažádat kdykoliv
  • půjčky od nás jsou bez skrytých poplatků, přesně víte, kolik zaplatíte

Srovnávač zápůjček provozuje společnost VOLSOR s.r.o., což je zkušená česká firma, která díky mnohaletým zkušenostem svým klientům umí dát to nejlepší. Právě bohaté zkušenosti na poli nabízení půjček stojí za úspěchem firmy Volsor s.r.o.. Díky tomu je schopen Volsor nabídnout klientům půjčku doslova šitou na míru, která bude klientovi opravdu schválená. Půjčky od nás jsou pokaždé a za všech okolností nanejvýš transparentní. A díky tomu, kolik zaplatíte a hlavně za jakých pomínek. Veškeré podmínky námi poskytovaných - zprostředkovaných - půjček jsou průhledné a zcela jasné. Jsou pokaždé uváděny tak, aby je pochopil opravdu úplně každý. Co je pak naší další velkou výhodou je rychlá rychlost vyřízení každé online zápůjčky, o kterou si u nás klient požádá. Víme, že klienti, kteří žádají o zápůjčku, ji chtějí skutečně velmi rychle. A proto nic nezdržujeme a snažíme se žádost o zápůjčku schválit co nejdřív.

 

Kontakt

Volsor s.r.o.

Sídlem Praha, Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00.

IČO: 013 85 011

DIČ: CZ01385011

 

Půjčujeme vždy každému

Půjčujeme vždy všem

U nás má šanci skutečně každý, poskytneme půjčku totiž důchodcům, studentům, tak i nezaměstnaným a maminkám na mateřské.

Půjčka 4000 Kč

Krátkodobé půjčky do 3000 Kč

Online půjčku od firmy Volsor zařídíte ze svého domu pohodlně do 5 minut. Osobně nemusíte vůbec nikam chodit a není potřeba nikam chodit nic podepisovat.

Schválená půjčka

Schválená půjčka

V naší firmě je jisté, že bude Vaše žádost doopravdy schválená. Spolupracujeme se stovkami společností a tak vždycky vybereme nejvhodnější půjčku Vám.