Zažádat o půjčku

Vyplnění formuláře Vám zabere jen chvíli

Odeslání a vyplnění formuláře je velmi jednoduché, žádost zvládne vyplnit každý. Náš systém žádostí je moderní - šanci má opravdu úplně každý. Na jednom místě máme všechny české poskytovatele online půjček, právě díky tomu Vám můžeme nabídnout nejlepší a pro Vás tím pádem i nejvýhodnější půjčku. Dopředu nezaplatíte ani korunu - i proto jsou půjčky od nás nazývány jako půjčka bez 1 Kč. Nebudete platit ani registrační poplatek.

 

Půjčky bez doložení příjmu a bez nahlížení

První peněžní půjčka

Pomáháme tisícovkám lidí měsíčně. Jak? Systém poskytování půjček jednoduše sdružuje velkou většinu poskytovatelů půjček na jednom místě. Právě díky tomu stačí vyplnit jednu žádost o půjčku a následně si zvolit z nabídky stovek poskytovatelů rychlých zápůjček. Nemusíte nikam osobně chodit, nemusíte nic vypisovat, nemusíte nikam telefonovat, nic nemusíte platit dopředu. Zkrátka a prostě - půjčkový systém je maximálně pohodlný a jednoduchý. Šanci k získání online půjčky má doopravdy každý. Bude Vám vždy nabídnuta nejideálnější varianta, jež Vám bude na sto procent vyhovovat. Půjčky bez doložení příjmu je pokroková a expresní nebankovní zápůjčka. Jde o tzv. mikro půjčku. Proč malou zápůjčku? Jedná se totiž o zápůjčku, která je vhodná především pro uhrazení nečekaných finančních výdajů. Tedy pro lidi, kteří s oblibou využívají slev a nebo pro ty, jenž zkrátka nevyšli s platem.

Detaily online půjčky

Jak si zažádat o půjčku?

Velmi jednoduše, vyplňte žádost, zabere Vám to chvilku. Pak chviličku vyčkejte, než Vám systém navolí nabídku SMS půjček vhodných právě pro Vás. A pak se už jenom řiďte kroky uvedenými ve formuláři a počkejte na schválení zápůjčky.

Odeslání peněz k vám

Mnozí klienti se dotazují, jak rychle a za kolik dní dostanou peníze. Víme, že lidé, jež žádají o zápůjčku, chtějí peníze co nejrychleji. A proto nic nezdržujeme a finance jsou odeslány na účet hned po schválení půjčky. Podle druhu banky tedy můžete mít finance už pár minut po schválení na bankovním účtu. Půjčka od Volsoru je blesková.

Splacení půjčky

Půjčku splatíte opět snadno podle údajů, jenž obdržíte. Uhradit můžete zase bankovním převodem. Nejdelší doba splatnosti půjčky je potom nastavena na 30 dnů. Díky tomu jsou zápůjčky od naší společnosti přezdívány jako půjčky do výplaty. První peněžní půjčka je blesková a vyřídíte ji během pár minut.

Nahlížíte do registru dlužníků?

Do registru nenahlížíme. To je také jeden z důvodů, proč je naše půjčka tak oblíbená.

Kdo zprostředkuje půjčku?

Společnost Volsor s.r.o., jež je zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387. Jde o zcela transparentní společnost se sídlem v Česku, tedy žádná neprůhledná neznámá společnost.

Bonusy online půjčky bez bez nahlížení

  • Půjčka online do 10 min. je vyřízena přes web, nikam nechodíte
  • Diskrétní zápůjčka, o které se Vaši sousedi rozhodně nedozví
  • Jenom ověření poskytovatelé půjček, se kterými máme dobré zkušenosti
  • Půjčka je bez 1 Kč, dopředu neplatíte ani korunu
  • Můžete si půjčít až 4500 Kč
  • Nonstop půjčka, o půjčku můžete požádat i o víkendu
  • půjčky od nás jsou bez skrytých poplatků, přesně víte, kolik zaplatíte

Srovnávač zápůjček provozuje firma VOLSOR s.r.o., což je zkušená česká firma, která díky mnohaletým zkušenostem svým klientům je schopná nabídnout to nejlepší. Právě četné zkušenosti na poli poskytování online zápůjček stojí za úspěchem společnosti Volsor. Díky tomu je schopný Volsor s.r.o. poskytnout klientům půjčku přímo šitou na míru, jež bude klientovi opravdu schválená. Rychlé půjčky od nás jsou pokaždé a za všech okolností nanejvýš průhledné. A díky tomu, kolik zaplatíte a především za jakých pomínek. Veškeré podmínky námi poskytovaných - zprostředkovaných - půjček jsou průhledné a zcela jasné. Jsou vždy uvedeny tak, aby jim rozuměl skutečně každý. Velká výhoda je rychlá rychlost vyřízení každé SMS zápůjčky, o jež si u nás klient může požádat. Víme, že lidé, kteří žádají o zápůjčku, ji potřebují skutečně velmi rychle. A proto nic neprotahujeme a snažíme se žádost o zápůjčku vyřídit co nejdříve.

 

Kontakt

Volsor s.r.o.

Sídlem Praha, Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00.

IČO: 013 85 011

DIČ: CZ01385011

 

Půjčíme skutečně každému

Půjčíme opravdu každému

U naší společnosti má šanci skutečně kdokoliv, dáme půjčku totiž jak důchodcům, studentům, tak i nezaměstnaným a matkám na mateřské.

Malá půjčka 2000 Kč ihned

Pujcky ihned

Online zápůjčku od Volsoru zařídíte z pohodlí svého bytu rychle během 10 minut. Osobně nemusíte nikam docházet a není potřeba nikam chodit nic podepisovat.

Schválená půjčka

Schválená půjčka

U nás je jisté, že bude Vaše žádost opravdu schválená. Spolupracujeme s velkým množstvím společností a tak vždy vybereme nejvhodnější bezhotovostní půjčku právě Vám.