Zažádat o půjčku

Vyplnění formuláře Vám zabere jen chvíli

Vyplnění a odeslání formuláře s žádostí o půjčku je rychlé, formulář zvládne vyplnit každý. Tento systém je unikátní - šanci má opravdu úplně každý. Na jednom místě máme téměř všechny české poskytovatele půjček, díky tomu Vám můžeme poskytnout nejvyhodnější a pro Vás tím pádem i nejlepší půjčku. U nás neplatíte dopředu ani korunu - proto jsou půjčky od nás přezdívány jako půjčka bez 1 Kč. Nebudeme po Vás vyžadovat ani registrační poplatek.

 

Půjčka 4000 Kč a bez registru

Půjčka 2000 do hodiny

Pomáháme tisícům lidí měsíčně. Jak? Náš systém pro poskytování půjček jednoduše shromažďuje téměř většinu českých poskytovatelů půjček na jednom místě. Právě díky tomu Vám stačí vyplnit jednu žádost a následně vybrat z velké nabídky stovek poskytovatelů bezhotovostních půjček. Nikam nemusíte osobně chodit, nemusíte nic podepisovat, nikam nemusíte volat, nemusíte nic platit dopředu. Zkrátka a jednoduše - systém půjček je maximálně pohodlný a jednoduchý. Šanci k získání půjčky má opravdu doslova každý. Úplně vždy Vám bude nabídnuta nejideálnější varianta, která Vám bude vyhovovat. Nebankovní rychlá půjčka je pokroková a blesková online půjčka. Jde o takzvanou mikro půjčku. Proč mikro? Jde totiž o zápůjčku, která je vhodná především na uhrazení nečekaných výdajů. Tedy pro ty, kteří rádi využívají akčních slev a nebo pro ty, kteří prostě nevyšli s platem.

Detaily půjčky

Jak požádat o zápůjčku?

Jednoduše, vyplňte online žádost, zabere Vám to pár sekund. Pak chvíli vyčkejte, než Vám systém zvolí nabídku bezhotovostních půjček vhodných pro Vás. A posléze se už jen řiďte kroky napsanými v žádosti a vyčkejte na schválení zápůjčky.

Odeslání peněz k vám

Někteří klienti se táží, jak rychle a za kolik dní získají peníze. Chápeme, že žadatelé, jež žádají o půjčku, chtějí finance co nejdříve. Proto nic nezdržujeme a finance jsou poslány na bankovní účet bezprostředně po schválení. V závislosti na bance tak můžete mít finance už několik minut po schválení na svém účtu. Půjčka od společnosti Volsor je rychlá.

Splacení půjčky

Zápůjčku uhradíte také opět snadno podle pokynů, jež obdržíte. Splácet můžete zase převodem. Doba splatnosti je potom zvolena na 30 dní. I proto jsou půjčky od Volsoru přezdívány jako půjčky do výplaty. Půjčka 2000 do hodiny je rychlá a zřídíte ji během několika málo minut.

Prohlížíte registr?

Registr při schválení nekontrolujeme. A to je také jeden z důvodů, proč jsou naše půjčky tak oblíbené.

Kdo zprostředkovává půjčky?

Firma Volsor s.r.o., jenž je zapsána v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387. Jde o plně transparentní podnik se sídlem v ČR, tedy žádná zahraniční neznámá firma.

Bonusy nebankovní zápůjčky bez poplatku 1 Kč

  • Půjčky 1000 do výplaty je vyřízena po internetu, nemusíte nikam chodit
  • Diskrétní půjčka, o níž se vůbec nikdo určitě nedozví
  • Jen ověření poskytovatelé půjček, se kterými máme dlouholeté zkušenosti
  • Půjčka je bez 1 Kč, předem nezaplatíte ani korunu
  • Při první půjčce si můžete půjčit 500 až 4500 Kč
  • Nonstop zápůjčka, o zápůjčku tedy můžete požádat i o víkendu
  • půjčky od nás jsou bez skrytých poplatků, přesně víte, kolik zaplatíte

Srovnávač půjček provozuje firma VOLSOR s.r.o., což je zkušená česká společnost, jenž díky mnohaletým zkušenostem svým klientům je schopna dát to nejlepší. A právě bohaté zkušenosti na poli poskytování půjček stojí za úspěchem firmy Volsor s.r.o.. Právě díky tomu je schopen Volsor nabídnout klientům online půjčku přímo šitou na míru, jenž bude danému klientovi skutečně schválená. Naše online půjčky jsou vždycky a za všech okolností maximálně transparentní. I díky tomu, kolik zaplatíte a hlavně za jakých pomínek. Veškeré podmínky námi poskytovaných - zprostředkovaných - zápůjček jsou srozumitelné a zcela jasné. Jsou vždy uváděny tak, aby jim rozuměl skutečně úplně každý. Další výhoda je neuvěřitelná rychlost zřízení veškeré bezhotovostní zápůjčky, o jež si u nás klient může požádat. Víme, že klienti, jež žádají o zápůjčku, ji chtějí skutečně velmi rychle. Proto vůbec nic neprotahujeme a snažíme se žádost o online půjčku vyřídit co nejdřív.

 

Kontakt

Volsor s.r.o.

Sídlem Praha, Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00.

IČO: 013 85 011

DIČ: CZ01385011

 

Půjčujeme opravdu všem

Půjčujeme vždy každému

U naší společnosti má šanci opravdu úplně každý, půjčujeme totiž starým lidem, studentům, ale i nezaměstnaným a maminkám na mateřské.

Půjčka na ruku hned

Nebankovní půjčky hned

Půjčku od firmy Volsor sjednáte ze svého domova pohodlně za 10 minut. Osobně nemusíte nikam chodit a nemusíte podepisovat žádné dokumenty.

Schválená půjčka

Schválená půjčka

V naší firmě máte jistotu, že bude Vaše žádost doopravdy schválena. Spolupracujeme s velkým množstvím firem a tak vždycky zvolíme nejvhodnější bezhotovostní půjčku právě pro Vás.