Zažádat o půjčku

Vyplňte formulář a vyčkejte na schválení půjčky

Vyplnění a odeslání formuláře s žádostí o půjčku je snadné, žádost opravdu zvládne vyplnit úplně každý. Tento systém půjček je unikátní a pokrokový - půjčku může získat skutečně každý. Na jednom místě máme téměř všechny české poskytovatele půjček, jenom díky tomu Vám můžeme poskytnout nejlepší a pro Vás tím pádem i nejvýhodnější půjčku. Dopředu nezaplatíte ani korunu - proto jsou tyto půjčky přezdívány jako SMS půjčky bez koruny. Nikdo po Vás nebude chtít ani registrační poplatek.

 

Malá půjčka do 24 hodin a bez nahlížení

Půjčka do 5000 okamžitě všem

Pomáháme tisícům lidí měsíc co měsíc. Jak? Náš půjčkový systém zkrátka sdružuje valnou většinu českých poskytovatelů půjček na jednom místě. Díky tomu stačí vyplnit jeden formulář s žádostí a posléze vybrat z velké nabídky stovek poskytovatelů nebankovních půjček. Nikam nemusíte osobně chodit, nemusíte nic vypisovat, nemusíte nikam telefonovat, nemusíte nic platit předem. Jednoduše - náš půjčkový systém je nanejvýš pohodlný a jednoduchý. Šanci k získání online půjčky má skutečně úplně každý. Vždycky Vám bude nabídnuta ideální varianta, jež Vám bude na sto procent vyhovovat. Půjčka na ruku hned je pokroková a expresní online zápůjčka. Jedná se o tzv. mikro zápůjčku. Proč malou zápůjčku? Jde totiž o zápůjčku, jenž je vhodná hlavně pro uhrazení nenadálých výdajů. Tedy pro ty, kteří rádi využívají slevových akcí a nebo pro lidi, kteří zkrátka nevyšli s výplatou.

Detaily zápůjčky

Jak požádat o půjčku?

Velmi jednoduše, vyplňte žádost, zabere Vám to chvilku. Pak chvíli vyčkejte, než Vám půjčkový systém vygeneruje nabídku bleskových půjček vhodných právě pro Vás. A následně se už jenom řiďte kroky uvedenými ve formuláři a počkejte na schválení zápůjčky.

Zaslání peněz

Mnozí klienti se táží, jak rychle a za jak dlouho obdrží peníze. Dobře si uvědomujeme, že lidé, jenž žádají o zápůjčku, potřebují půjčku co nejdříve. A to je důvod, proč nic neprotahujeme a peníze jsou Vám odeslány na účet okamžitě po schválení. Podle typu banky tak můžete mít peníze už pár minut po schválení na bankovním účtě. Půjčka od naší společnosti je svižná.

Splacení půjčky

Půjčku splatíte také opět snadno dle pokynů, jež dostanete. Uhradit můžete půjčku zase převodem. Nejdelší doba splatnosti je pak nastavena na 30 dnů. Proto jsou zápůjčky od Volsoru přezdívány jako zápůjčky do výplaty. Půjčka do 5000 okamžitě všem je rychlá a vyřídíte ji během pár minut.

Nahlížíte do registru dlužníků?

Registr se nekontroluje. To je také jeden z důvodů, proč je půjčka od Volsoru tak oblíbená.

Kdo zprostředkovává půjčky?

Společnost Volsor s.r.o., která je vedena v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387. Jedná se o zcela transparentní firmu se sídlem v ČR, nejde tedy o žádnou neznáou firmu.

Bonusy rychlé zápůjčky bez bez ručení

  • Online půjčka bez nahlížení do registru je vyřízena online, nikam nechodíte
  • Diskrétní online půjčka, o které se Vaši sousedé rozhodně nedozví
  • Jen ověření poskytovatelé půjček, se kterými máme dobré zkušenosti
  • Půjčka je bez 1 Kč, předem neplatíte ani 1 Kč
  • Půjčit si můžete poprvé až 4500 Kč
  • Nonstop zápůjčka, o zápůjčku tedy můžete zažádat úplně kdykoliv
  • půjčky od nás jsou bez skrytých poplatků, přesně víte, kolik zaplatíte

Srovnávač zápůjček provozuje společnost VOLSOR s.r.o., což je zkušená česká společnost, která díky mnohaletým zkušenostem svým klientům je schopna poskytnout to nejlepší. A právě bohaté zkušenosti na poli poskytování online půjček stojí za úspěchem firmy Volsor s.r.o.. Díky tomu je schopný Volsor poskytnout klientům online půjčku doslova přímo šitou na míru, která bude klientovi doopravdy schválená. Rychlé půjčky od nás jsou vždy a za všech okolností maximálně průhledné. A díky tomu, kolik zaplatíte a hlavně za jakých pomínek. Veškeré podmínky námi poskytovaných - zprostředkovaných - zápůjček jsou průhledné a jasné. Jsou vždy uváděny tak, aby je pochopil skutečně úplně každý. Další velká výhoda je blesková rychlost vyřízení veškeré SMS půjčky, o kterou si u nás klient požádá. Víme, že lidé, jež žádají o půjčku, ji potřebují skutečně velmi rychle. Proto nic nezdržujeme a snažíme se žádost o půjčku vyřídit co nejdřív.

 

Kontakt

Volsor s.r.o.

Sídlem Praha, Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00.

IČO: 013 85 011

DIČ: CZ01385011

 

Půjčíme skutečně všem

Půjčíme opravdu všem

U nás má šanci doopravdy kdokoliv, půjčujeme totiž starším lidem, studentům, tak i nezaměstnaným a maminkám na mateřské.

SMS půjčka do 15 minut

Malá půjčka 2000 Kč ihned

Zápůjčku od Volsoru sjednáte z pohodlí svého bytu rychle do 7 minut. Sami osobně nemusíte vůbec nikam docházet a nemusíte podepisovat žádné dokumenty.

Schválená půjčka

Schválená půjčka

V naši společnosti je jisté, že bude Vaše žádost doopravdy schválená. Spolupracujeme s desítkami společností a tak vždy vybereme nejvhodnější půjčku právě Vám.