Zažádat o půjčku

Stačí vyplnit formulář a peníze jsou Vaše

Odeslání a vyplnění formuláře s žádostí o půjčku je rychlé, žádost opravdu zvládne vyplnit úplně každý. Tento systém žádostí půjček je unikátní a pokrokový - šanci má úplně každý. Na jednom místě máme téměř všechny poskytovatele půjček, díky tomu můžeme poskytnout nejlepší a tím pádem pro Vás i nejlepší půjčku. Dopředu nezaplatíte ani korunu - i proto jsou naše půjčky přezdívány jako SMS půjčky bez 1 Kč. Nikdo po Vás nebude chtít ani kontrolní platbu.

 

Bankovní půjčky bez registru ihned a bez nahlížení

Půjčka na 45 dní

Pomáháme tisícovkám lidí měsíčně. Jak? Náš půjčkový systém jednoduše sdružuje téměř většinu českých poskytovatelů půjček na jednom místě. A díky tomu Vám stačí vyplnit jeden formulář s žádostí a následně si vybrat z velké nabídky desítek poskytovatelů rychlých zápůjček. Nikam nemusíte osobně chodit, nic nemusíte podepisovat, nemusíte nikam telefonovat, nic nemusíte platit dopředu. Zkrátka a jednoduše - náš systém je maximálně pohodlný a jednoduchý. Šanci získat půjčku má doopravdy doslova každý. Bude Vám vždy nabídnuta nejvhodnější varianta, jež Vám bude na sto procent vyhovovat. Půjčka 4000 Kč je pokroková a blesková nebankovní půjčka. Jedná se o tzv. mikro zápůjčku. Proč malou? Jedná se totiž o zápůjčku, jenž se hodí hlavně pro uhrazení nečekaných výdajů. Tedy pro ty, kteří s oblibou využívají akčních slev a nebo pro lidi, jenž prostě nevyšli s výplatou.

Detaily rychlé půjčky

Jak zažádat o zápůjčku?

Jednoduše, vyplňte žádost, zabere Vám to jen pár sekund. Pak chvilinku počkejte, než Vám systém půjček navrhne nabídku SMS půjček vhodných pro Vás. A následně se už jenom řiďte kroky uvedenými ve formuláři a počkejte na schválení půjčky.

Odeslání půjčky k Vám

Klienti se často ptají, jak rychle a za kolik dní dostanou finance. Dobře si uvědomujeme, že klienti, jež žádají o zápůjčku, chtějí půjčku co nejrychleji. To je důvod, proč nic neprotahujeme a peníze jsou zaslány na účet okamžitě po schválení. Podle typu banky tak můžete mít peníze už pár minut po schválení půjčky na účtu. Půjčka od společnosti Volsor je rychlá.

Splacení půjčky

Zápůjčku uhradíte opět snadno podle údajů, jenž obdržíte. Splácet můžete půjčku zase převodem. Doba splatnosti půjčky je potom nastavena na 30 dní. I proto jsou online půjčky od nás přezdívány jako půjčky do další výplaty. Půjčka na 45 dní je blesková a vyřídíte ji během pár minut.

Nahlíží se do registru dlužníků?

Do registru nenahlížíme. To je také důvod, proč je naše půjčka tak oblíbená.

Kdo je zprostředkovatelem půjček?

Firma Volsor s.r.o., jenž je zapsána v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387. Jedná se o zcela transparentní firmu se sídlem v Česku, nejde tedy o žádnou zahraniční neznámou společnost.

Klady nebankovní zápůjčky bez poplatku 1 Kč

  • Půjčky rychle bez registru je vyřízena online, nemusíte nikam chodit
  • Diskrétní půjčka, o níž se Vaši sousedi rozhodně nedozví
  • Jen ověření poskytovatelé půjček, se kterými máme dlouholeté zkušenosti
  • Půjčka je bez 1 Kč, předem neplatíte ani 1 Kč
  • Při první půjčce si můžete půjčit 500 až 4500 Kč
  • Nonstop půjčka, o půjčku můžete zažádat úplně kdykoliv
  • půjčky od nás jsou bez skrytých poplatků, přesně víte, kolik zaplatíte

Srovnávač zápůjček provozuje firma VOLSOR s.r.o., což je zkušená česká společnost, která díky dlouholetým zkušenostem svým klientům je schopná poskytnout to nejlepší. Právě bohaté zkušenosti na poli nabízení zápůjček stojí za úspěchem společnosti Volsor s.r.o.. Právě díky tomu je schopný Volsor poskytnout klientům půjčku doslova šitou na míru, která bude klientovi opravdu schválená. Naše online půjčky jsou vždy a za všech okolností nanejvýš transparentní. Díky tomu přesně víte, kolik zaplatíte a hlavně za jakých pomínek. Všechny podmínky námi poskytovaných - zprostředkovaných - půjček jsou průhledné a zcela jasné. Jsou vždy uváděny tak, aby je pochopil opravdu úplně každý. Co je pak naší další velkou výhodou je rychlá rychlost vyřízení veškeré SMS půjčky, o níž si u nás klient může požádat. Víme, že lidé, jež žádají o online půjčku, ji chtějí skutečně rychle. Proto nic nezdržujeme a snažíme se žádost o online půjčku vyřídit ihned.

 

Kontakt

Volsor s.r.o.

Sídlem Praha, Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00.

IČO: 013 85 011

DIČ: CZ01385011

 

Půjčíme opravdu všem

Půjčujeme opravdu každému

U naší společnosti má šanci opravdu kdokoliv, půjčujeme totiž jak důchodcům, studentům, ale i nezaměstnaným a maminkám na mateřské dovolené.

Půjčky bez poplatku a registru ihned

Půjčky bez poplatku a registru ihned

Online půjčku od Volsoru vyžídíte z pohodlí svého domu bezproblémově během 5 minut. Sami nemusíte nikam docházet a nemusíte podepisovat žádné dokumenty.

Schválená půjčka

Schválená půjčka

U nás máte jistotu, že bude Vaše žádost doopravdy schválená. Spolupracujeme s velkým množstvím firem a tak vždy vybereme nejvhodnější bezhotovostní půjčku právě Vám.