Zažádat o půjčku

Stačí vyplnit formulář a peníze jsou Vaše

Vyplnění a odeslání formuláře je rychlé, formulář zvládne vyplnit opravdu každý. Tento půjčkový systém je unikátní a pokrokový - šanci má úplně každý. Sdružujeme téměř všechny poskytovatele půjček, díky tomu Vám můžeme poskytnout nejvyhodnější a tím pádem pro Vás i nejvýhodnější půjčku. Předem nezaplatíte ani korunu - i proto jsou půjčky od nás pojmenovávány jako SMS půjčky bez koruny. Nikdo po Vás nebude chtít ani kontrolní platbu.

 

Půjčky bez doložení příjmu a bez registru

Půjčka na cokoliv online

Pomáháme desítkám tisíc lidí každý měsíc. Jak? Náš systém pro poskytování půjček jednoduše sdružuje velkou většinu českých poskytovatelů půjček na jednom místě. Díky tomu stačí vyplnit jednu žádost o půjčku a potom vybrat z velké nabídky stovek poskytovatelů rychlých zápůjček. Nikam nemusíte sami osobně chodit, nic nemusíte vypisovat, nikam nemusíte telefonovat, nemusíte nic platit dopředu. Jednoduše a zkrátka - systém je nanejvýš jednoduchý a pohodlný. Šanci získat online půjčku má vážně doslova každý. Vždycky Vám bude nabídnuta nejideálnější varianta, která Vám bude na 100% vyhovovat. Půjčky bez doložení příjmu je moderní a blesková online zápůjčka. Jedná se o tzv. malou půjčku. Proč mikro půjčku? Jedná se totiž o zápůjčku, jež je ideální hlavně na uhrazení nečekaných výdajů. Tedy pro lidi, jež s oblibou využívají slevových akcí a nebo pro lidi, jenž zkrátka nevyšli s platem.

Detaily rychlé půjčky

Jak si zažádat o půjčku?

Jednoduše, vyplňte žádost, zabere Vám to jen chvilku. Pak chvilku vyčkejte, než Vám systém půjček vybere nabídku zápůjček vhodných pro Vás. A následně se už jenom řiďte body uvedenými v žádosti a vyčkejte na schválení zápůjčky.

Odeslání půjčky k Vám

Někteří klienti se ptají, jak rychle a za kolik dní obdrží peníze. Dobře si uvědomujeme, že lidé, jenž žádají o půjčku, chtějí peníze co nejrychleji. A to je důvod, proč nic neprotahujeme a finance jsou poslány na účet bezprostředně po schválení. Podle typu banky tak můžete mít finance už několik minut po schválení půjčky na účtě. Půjčka od Volsoru je rychlá.

Splacení půjčky

Zápůjčku uhradíte také opět velmi jednoduše podle pokynů, jenž obdržíte. Uhradit můžete zase převodem. Nejdelší doba splatnosti je pak nastavena na třicet dnů. Proto jsou půjčky od naší společnosti nazývány jako půjčky do další výplaty. Půjčka na cokoliv online je expresní a vyřídíte ji během několika málo minut.

Prohlížíte registr?

Registr se nekontroluje. I to je důvod, proč jsou naše půjčky tak oblíbené.

Kdo je zprostředkovatelem půjček?

Firma Volsor s.r.o., jenž je zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387. Jde o plně transparentní společnost se sídlem v ČR, nejde tedy o žádnou zahraniční neznámou společnost.

Výhody nebankovní půjčky bez bez ručení

  • Bezhotovostní půjčka je vyřízena online přes internet, nemusíte nikam chodit
  • Diskrétní zápůjčka, o níž se Vaši sousedé určitě nedozví
  • Jen ověření poskytovatelé zápůjček, se kterými máme dlouholeté zkušenosti
  • Půjčka je bez 1 Kč, dopředu nezaplatíte ani korunu
  • Můžete si půjčít až 4500 Kč
  • Nonstop půjčka, o půjčku tedy můžete požádat i o víkendu
  • půjčky od nás jsou bez skrytých poplatků, přesně víte, kolik zaplatíte

Srovnávač zápůjček provozuje firma VOLSOR s.r.o., což je zkušená česká společnost, jež díky mnohaletým zkušenostem svým klientům umí dát to nejlepší. A právě bohaté zkušenosti na poli poskytování půjček stojí za úspěchem firmy Volsor. Právě díky tomu je schopný Volsor s.r.o. poskytnout klientům zápůjčku doslova šitou na míru, která bude klientovi doopravdy schválena. Naše zápůjčky jsou vždy a za všech okolností maximálně průhledné. I díky tomu, kolik zaplatíte a především za jakých pomínek. Všechny podmínky námi poskytovaných - zprostředkovaných - zápůjček jsou srozumitelné a zcela jasné. Jsou pokaždé uváděny tak, aby je pochopil opravdu každý. Další velká výhoda je rychlá rychlost vyřízení veškeré online zápůjčky, o kterou si u nás klient požádá. Víme, že klienti, jež žádají o zápůjčku, ji potřebují skutečně rychle. A proto vůbec nic neprotahujeme a snažíme se žádost o půjčku vyřídit ihned.

 

Kontakt

Volsor s.r.o.

Sídlem Praha, Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00.

IČO: 013 85 011

DIČ: CZ01385011

 

Půjčujeme vždy každému

Půjčujeme skutečně každému

U nás má šanci opravdu kdokoliv, poskytneme půjčku totiž důchodcům, studentům, tak i nezaměstnaným a matkám na mateřské.

Nebankovní rychlá půjčka

Nebankovní půjčky hned

Půjčku od firmy Volsor zařídíte z pohodlí svého bytu extra rychle za 5 minut. Osobně nemusíte vůbec nikam docházet a není potřeba nic podepisovat.

Schválená půjčka

Schválená půjčka

U Volsoru je jistota, že bude Vaše žádost doopravdy schválená. Spolupracujeme s desítkami společností a proto vždycky vybereme nejlepší půjčku právě Vám.