Zažádat o půjčku

Vyplňte formulář a peníze jsou Vaše

Vyplnění a odeslání formuláře je jednoduché, formulář zvládne vyplnit každý. Tento systém žádostí je moderní - šanci na získání půjčky má úplně každý. Na jednom místě máme téměř všechny poskytovatele půjček, díky tomu Vám můžeme nabídnout nejlepší a tím pádem pro Vás i nejvýhodnější půjčku. U nás neplatíte dopředu ani korunu - proto jsou půjčky od nás pojmenovávány jako půjčka bez koruny. Nebudeme po Vás vyžadovat ani registrační poplatek.

 

Nebankovní půjčky hned a bez nahlížení

Půjčka peníze ihned

Pomáháme desítkám tisíc lidí měsíc co měsíc. Jak? Náš systém jednoduše sdružuje valnou většinu českých poskytovatelů půjček na jednom místě. Díky tomu Vám stačí vyplnit jeden jednoduchý formulář a následně si zvolit z velké nabídky desítek poskytovatelů online zápůjček. Nemusíte nikam osobně chodit, nemusíte nic podepisovat, nemusíte nikam telefonovat, nic nemusíte platit předem. Zkrátka a jednoduše - náš půjčkový systém je nanejvýš pohodlný a jednoduchý. Šanci k získání půjčky má skutečně každý. Pokaždé Vám bude nabídnuta ideální varianta, která Vám bude vyhovovat. Malá půjčka do 24 hodin je moderní a rychlá nebankovní zápůjčka. Jde o tzv. mikro zápůjčku. Proč malou? Jde totiž o půjčku, jež je vhodná především pro pokrytí nečekaných výdajů. Tedy pro ty, kteří rádi využívají akčních nabídek a nebo pro lidi, jenž zkrátka nevyšli s výplatou.

Detaily online půjček

Jak si podat žádost o zápůjčku?

Velmi jednoduše, vyplňte online formulář, zabere Vám to chvilku. Pak chvíli vyčkejte, než Vám půjčkový systém vybere nabídku bleskových půjček vhodných právě pro Vás. A pak se už jenom řiďte kroky napsanými v žádosti a počkejte na schválení žádosti.

Obdržení peněz

Mnozí klienti se dotazují, jak rychle a za jakou dobu obdrží půjčku. Uvědomujeme, že klienti, kteří žádají o půjčku, chtějí peníze co nejrychleji. A proto nic neprotahujeme a peníze jsou zaslány na účet hned po schválení půjčky. V závislosti na bance tedy můžete mít půjčku už pár minut po schválení na účtu. Online půjčka od naší společnosti je blesková.

Splacení půjčky

Zápůjčku splatíte také opět jednoduše podle údajů, jež dostanete. Splácet můžete opět bankovním převodem. Doba splatnosti je pak zvolena na 30 dní. Také proto jsou půjčky od naší společnosti nazývány jako zápůjčky do výplaty. Půjčka peníze ihned je blesková a zřídíte ji během několika málo minut.

Prohlíží se registr?

Do registru nenahlížíme. To je také důvod, proč je naše půjčka tak unikátní a vyjímečná.

Kdo je zprostředkovatelem půjček?

Firma Volsor s.r.o., jež je zapsána v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387. Jde o plně transparentní podnik se sídlem v Česku, tedy žádná zahraniční neznámá firma.

Bonusy bleskové půjčky bez poplatku 1 Kč

  • Půjčky pro důchodce hned je vyřízena online, nemusíte nikam chodit
  • Diskrétní zápůjčka, o které se vůbec nikdo určitě nedozví
  • Pouze ověření poskytovatelé půjček, se kterými máme dlouholeté zkušenosti
  • Půjčka je bez 1 Kč, předem neplatíte ani korunu
  • Při první půjčce si můžete půjčit 500 až 4500 Kč
  • Nonstop půjčka, o zápůjčku tedy můžete požádat kdykoliv
  • půjčky od nás jsou bez skrytých poplatků, přesně víte, kolik zaplatíte

Srovnávač zápůjček provozuje firma VOLSOR s.r.o., což je zkušená česká společnost, jež díky mnohaletým zkušenostem svým klientům je schopná poskytnout to nejlepší. A právě četné zkušenosti na poli poskytování online půjček stojí za úspěchem firmy Volsor. Díky tomu je schopen Volsor s.r.o. poskytnout klientům půjčku doslova šitou na míru, jenž bude klientovi opravdu schválena. Naše půjčky jsou vždy a za všech okolností maximálně průhledné. A díky tomu, kolik zaplatíte a hlavně za jakých pomínek. Všechny podmínky námi poskytovaných - zprostředkovaných - zápůjček jsou srozumitelné a jasné. Jsou pokaždé uvedeny tak, aby je pochopil skutečně každý. Další výhoda je blesková rychlost zřízení každé online zápůjčky, o jež si u nás klient může požádat. Víme, že klienti, jež žádají o online půjčku, ji potřebují skutečně rychle. Proto nic nezdržujeme a snažíme se žádost o zápůjčku vyřídit ihned.

 

Kontakt

Volsor s.r.o.

Sídlem Praha, Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00.

IČO: 013 85 011

DIČ: CZ01385011

 

Půjčujeme vždy každému

Půjčujeme opravdu všem

U nás má šanci opravdu kdokoliv, poskytneme půjčku totiž starším lidem, studentům, tak i nezaměstnaným a matkám na mateřské dovolené.

Malá půjčka do 24 hodin

Nebankovní rychlá půjčka

Půjčku od firmy Volsor objednáte ze svého bytu pohodlně během 5 minut. Sami nemusíte nikam docházet a nemusíte podepisovat žádné dokumenty.

Schválená půjčka

Schválená půjčka

V naši společnosti máte jistotu, že bude Vaše žádost skutečně schválena. Spolupracujeme s velkým množstvím firem a proto vždycky vybereme nejlepší půjčku právě pro Vás.