Zažádat o půjčku

Vyplňte formulář a vyčkejte na schválení půjčky

Vyplnění formuláře s žádostí o půjčku je rychlé, žádost vyplní každý, je to jednoduché. Tento systém je moderní - šanci má opravdu každý. Sdružujeme všechny české poskytovatele online půjček, jenom díky tomu můžeme nabídnout nejlepší a pro Vás tím pádem i nejlepší půjčku. Dopředu nezaplatíte ani korunu - díky tomu jsou půjčky od nás nazývány jako SMS půjčky bez koruny. Nikdo po Vás nebude chtít ani registrační poplatek.

 

SMS půjčka do 15 minut a bez nahlížení do registru

Půjčka pro začínající podnikatele

Pomáháme desítkám tisíc lidí měsíčně. Jak? Náš systém jednoduše shromažďuje téměř většinu poskytovatelů půjček na jednom místě. Právě díky tomu Vám stačí vyplnit jednu žádost a potom si zvolit z bohaté nabídky mnoha poskytovatelů expresních půjček. Nemusíte nikam osobně chodit, nic nemusíte podepisovat, nikam nemusíte telefonovat, nic nemusíte platit předem. Zkrátka a jednoduše - náš půjčkový systém je nanejvýš pohodlný a jednoduchý. Šanci k získání půjčky má vážně úplně každý. Vždycky Vám bude nabídnuta nejvýhodnější varianta, jež Vám bude na 100% vyhovovat. Online půjčka bez poplatku 1Kč je moderní a rychlá online zápůjčka. Jedná se o tzv. mikro půjčku. Proč malou? Jedná se totiž o půjčku, která se hodí hlavně pro pokrytí nenadálých finančních výdajů. Tedy pro lidi, kteří s oblibou využívají akčních slev a nebo pro ty, kteří zkrátka nevyšli s výplatou.

Detaily online půjčky

Jak si podat žádost o zápůjčku?

Jednoduše, vyplňte online formulář, zabere Vám to jen chvilku. Posléze chviličku vyčkejte, než Vám půjčkový systém zvolí nabídku SMS půjček vhodných pro Vás. A posléze se už jen řiďte kroky napsanými ve formuláři a vyčkejte na schválení žádosti.

Odeslání peněz k vám

Někteří klienti se táží, jak rychle a za jak dlouho dostanou půjčku. Moc dobře si uvědomujeme, že žadatelé, jež žádají o půjčku, potřebují půjčku co nejdříve. Proto nic neprotahujeme a finance jsou Vám odeslány na bankovní účet ihned po schválení. V závislosti na bance tak můžete mít půjčku už několik málo minut po schválení půjčky na účtě. Půjčka od nás je svižná.

Splacení půjčky

Půjčku splatíte také opět snadno dle pokynů, které obdržíte. Splácet můžete půjčku zase převodem. Nejdelší doba splatnosti je potom zvolena na třicet dní. I proto jsou online půjčky od nás přezdívány jako půjčky do další výplaty. Půjčka pro začínající podnikatele je rychlá a vyřídíte ji během pár minut.

Nahlíží se do registru dlužníků?

Do registru dlužníků se při schvalování žádosti nenahlíží. A to je také jeden z důvodů, proč jsou naše půjčky tak unikátní.

Kdo zprostředkovává půjčky?

Společnost Volsor s.r.o., jež je zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387. Jde o plně transparentní společnost se sídlem v Česku, tedy žádná zahraniční neznámá firma.

Klady bleskové půjčky bez bez nahlížení do registru

  • Online půjčka bez nahlížení do registru je vyřízena online, nikam nechodíte
  • Diskrétní online půjčka, o které se vůbec nikdo určitě nedozví
  • Jen ověření poskytovatelé zápůjček, se kterými máme dlouholeté zkušenosti
  • Půjčka je bez 1 Kč, předem neplatíte ani 1Kč
  • Při první půjčce si můžete půjčit 500 až 4500 Kč
  • Nonstop půjčka, o zápůjčku tedy můžete požádat kdykoliv, i o víkendu
  • půjčky od nás jsou bez skrytých poplatků, přesně víte, kolik zaplatíte

Vyhledávač půjček provozuje firma VOLSOR s.r.o., což je zkušená česká firma, jež díky mnohaletým zkušenostem svým klientům je schopna poskytnout to nejlepší. A právě bohaté zkušenosti na poli poskytování půjček stojí za úspěchem firmy Volsor s.r.o.. Díky tomu je schopný Volsor s.r.o. nabídnout klientům zápůjčku doslova šitou na míru, která bude klientovi opravdu schválená. Naše bezhotovostní půjčky jsou vždy a za všech okolností maximálně průhledné. I díky tomu, kolik zaplatíte a hlavně za jakých pomínek. Všechny podmínky námi poskytovaných - zprostředkovaných - půjček jsou průhledné a zcela jasné. Jsou pokaždé uváděny tak, aby je pochopil opravdu úplně každý. Velká výhoda je rychlá rychlost vyřízení veškeré online zápůjčky, o kterou si u nás klient požádá. Víme, že klienti, kteří žádají o online půjčku, ji potřebují skutečně rychle. Proto vůbec nic neprotahujeme a snažíme se žádost o zápůjčku vyřídit ihned.

 

Kontakt

Volsor s.r.o.

Sídlem Praha, Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00.

IČO: 013 85 011

DIČ: CZ01385011

 

Půjčíme opravdu každému

Půjčujeme opravdu všem

U naší společnosti má šanci doopravdy úplně každý, poskytneme půjčku totiž jak důchodcům, studentům, ale i nezaměstnaným a matkám na mateřské dovolené.

Krátkodobé půjčky do 3000 Kč

Půjčky 2000 bez registru

Zápůjčku od firmy Volsor sjednáte z pohodlí svého bytu extra rychle během 5 minut. Sami osobně nemusíte nikam docházet a nemusíte podepisovat žádné dokumenty.

Schválená půjčka

Schválená půjčka

U nás je jisté, že bude Vaše žádost doopravdy schválena. Spolupracujeme s desítkami firem a tak vždycky vybereme nejlepší zápůjčku právě Vám.