Zažádat o půjčku

Vyplnění formuláře zvládnete během chvilky a pak už jen vyčkete na schválení půjčky

Odeslání a vyplnění formuláře je jednoduché, formulář zvládne vyplnit opravdu každý. Tento půjčkový systém je unikátní - půjčku může získat skutečně každý. Na jednom místě máme všechny české poskytovatele online půjček, jenom díky tomu Vám můžeme nabídnout nejlepší a tím pádem pro Vás i nejvýhodnější půjčku. Předem nezaplatíte ani korunu - i proto jsou naše půjčky přezdívány jako půjčka bez 1 Kč. Nikdo po Vás nebude chtít ani kontrolní platbu.

 

Pujcky ihned a bez nahlížení

Půjčka společníka do společnosti

Pomáháme tisícům lidí měsíc co měsíc. Jak? Půjčkový systém zkrátka shromažďuje velkou většinu českých poskytovatelů půjček na jednom místě. Právě díky tomu stačí vyplnit jednu žádost o půjčku a posléze si vybrat z velké nabídky stovek poskytovatelů nebankovních půjček. Nikam nemusíte sami osobně chodit, nic nemusíte podepisovat, nemusíte nikam volat, nemusíte nic dopředu platit. Zkrátka a prostě - náš půjčkový systém je nanejvýš jednoduchý a pohodlný. Šanci získat půjčku má vážně doslova každý. Pokaždé Vám bude nabídnuta nejvýhodnější varianta, která Vám bude na sto procent vyhovovat. Online půjčka bez poplatku 1Kč je moderní a blesková online půjčka. Jedná se o tzv. mikro zápůjčku. Proč mikro zápůjčku? Jedná se totiž o zápůjčku, jež se hodí především pro pokrytí nenadálých finančních výdajů. Tedy pro ty, jež s oblibou využívají akčních nabídek a nebo pro ty, kteří prostě nevyšli s výplatou.

Detaily půjčky

Jak požádat o zápůjčku?

Snadno, vyplňte formulář, zabere Vám to jen pár sekund. Potom chvíli počkejte, než Vám systém zvolí nabídku SMS půjček vhodných pro Vás. A pak se už jenom řiďte body napsanými ve formuláři a vyčkejte na schválení půjčky.

Odeslání peněz k vám

Někteří klienti se táží, jak rychle a za jaký čas získají finance. Víme moc dobře, že lidé, kteří žádají o zápůjčku, chtějí finance co nejrychleji. Proto nic nezdržujeme a peníze jsou Vám poslány na účet hned po schválení. V závislosti na bance tak můžete mít půjčku už několik málo minut po schválení půjčky na účtu. Zápůjčka od Volsoru je blesková.

Splacení půjčky

Zápůjčku uhradíte také opět velmi jednoduše dle pokynů, jež dostanete. Uhradit můžete půjčku zase bankovním převodem. Nejdelší doba splatnosti je potom zvolena na 30 dnů. Také proto jsou zápůjčky od nás nazývány jako zápůjčky do další výplaty. Půjčka společníka do společnosti je rychlá a vyřídíte ji během několika minut.

Prohlížíte registr?

Registr při schválení nekontrolujeme. A to je také jeden z důvodů, proč jsou půjčky od nás tak oblíbené.

Kdo zprostředkovává půjčky?

Společnost Volsor s.r.o., jež je zapsána v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387. Jde o zcela transparentní společnost se sídlem v Česku, tedy žádná neprůhledná neznámá společnost.

Klady online zápůjčky bez bez nahlížení

  • Nová SMS půjčka je vyřízena online přes internet, nikam nemusíte chodit
  • Diskrétní online půjčka, o níž se nikdo určitě nedozví
  • Jen ověření poskytovatelé půjček, se kterými máme dlouholeté zkušenosti
  • Půjčka je bez 1 Kč, dopředu nezaplatíte ani korunu
  • Půjčit si můžete poprvé až 4500 Kč
  • Nonstop půjčka, o zápůjčku tedy můžete požádat kdykoliv
  • půjčky od nás jsou bez skrytých poplatků, přesně víte, kolik zaplatíte

Srovnávač zápůjček provozuje společnost VOLSOR s.r.o., což je zkušená česká společnost, která díky dlouholetým zkušenostem svým klientům je schopna nabídnout to nejlepší. Právě četné zkušenosti na poli poskytování půjček stojí za úspěchem firmy Volsor. Právě díky tomu je schopný Volsor s.r.o. poskytnout klientům půjčku doslova šitou na míru, jenž bude klientovi opravdu schválena. Rychlé půjčky od nás jsou pokaždé a za všech okolností maximálně transparentní. A díky tomu, kolik zaplatíte a hlavně za jakých pomínek. Veškeré podmínky námi poskytovaných - zprostředkovaných - zápůjček jsou průhledné a jasné. Jsou pokaždé uvedeny tak, aby je pochopil opravdu úplně každý. Další naší výhodou je rychlá rychlost zřízení každé online zápůjčky, o níž si u nás klient může požádat. Víme, že klienti, kteří žádají o online půjčku, ji potřebují opravdu rychle. A proto nic nezdržujeme a snažíme se žádost o online půjčku vyřídit ihned.

 

Kontakt

Volsor s.r.o.

Sídlem Praha, Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00.

IČO: 013 85 011

DIČ: CZ01385011

 

Půjčujeme skutečně všem

Půjčujeme vždy každému

U naší společnosti má šanci opravdu úplně kdokoliv, poskytneme půjčku totiž starým lidem, studentům, nezaměstnaným a maminkám na mateřské dovolené.

Půjčky bez doložení příjmu

Bankovní půjčky bez registru ihned

Online půjčku od firmy Volsor objednáte z pohodlí svého domu bleskově během 7 minut. Osobně nemusíte nikam chodit a nemusíte nikde nic podepisovat.

Schválená půjčka

Schválená půjčka

U Volsoru je jisté, že bude Vaše žádost skutečně schválená. Spolupracujeme se stovkami firem a tak vždycky zvolíme nejlepší rychlou půjčku právě pro Vás.