Žádost o půjčku

Vyplňte formulář a peníze jsou Vaše

Vyplnění formuláře s žádostí o půjčku je velmi jednoduché, formulář zvládne vyplnit opravdu každý. Náš půjčkový systém je pokrokový - půjčku může získat skutečně každý. Na jednom místě máme téměř všechny české poskytovatele půjček, díky tomu můžeme poskytnout nejvyhodnější a pro Vás tím pádem i nejvýhodnější půjčku. Dopředu nezaplatíte ani 1 Kč - díky tomu jsou tyto půjčky přezdívány jako půjčka bez koruny. Nikdo po Vás nebude chtít ani kontrolní platbu.

 

Půjčka na ruku hned a bez nahlížení do registru

Půjčky do výplaty nové 2014

Pomáháme tisícovkám lidí měsíc co měsíc. Jak? Půjčkový systém zkrátka sdružuje téměř většinu českých poskytovatelů půjček na jednom místě. Právě díky tomu stačí vyplnit jeden formulář s žádostí a posléze si zvolit z nabídky mnoha poskytovatelů online SMS zápůjček. Nikam nemusíte sami chodit, nemusíte nic vypisovat, nikam nemusíte volat, nic nemusíte předem platit. Prostě - náš půjčkový systém je maximálně jednoduchý a pohodlný. Šanci k získání online půjčky má opravdu úplně každý. Úplně vždy Vám bude nabídnuta nejideálnější varianta, jež Vám bude na sto procent vyhovovat. SMS půjčka do 15 minut je moderní a blesková nebankovní půjčka. Jde o tzv. malou půjčku. Proč mikro? Jedná se totiž o půjčku, která je ideální hlavně pro uhrazení nečekaných výdajů. Tedy pro lidi, kteří s oblibou využívají akčních nabídek a nebo pro lidi, jenž zkrátka nevyšli s platem.

Detaily rychlé půjčky

Jak zažádat o půjčku?

Velmi jednoduše, vyplňte formulář, zabere Vám to pár sekund. Posléze chvilinku vyčkejte, než Vám systém půjček vypočítá a navrhne nabídku zápůjček vhodných pro Vás. A potom se už jen řiďte kroky uvedenými ve formuláři a vyčkejte na schválení žádosti.

Zaslání peněz

Někteří klienti se ptají, jak rychle a za kolik dní dostanou půjčku. Víme moc dobře, že lidé, jež žádají o půjčku, potřebují peníze co nejrychleji. A proto nic nezdržujeme a peníze jsou Vám odeslány na účet okamžitě po schválení půjčky. Podle typu banky tak můžete mít finance už několik minut po schválení půjčky na bankovním účtu. Online půjčka od společnosti Volsor je blesková.

Splacení půjčky

Půjčku splatíte také opět jednoduše dle údajů, jenž obdržíte. Splácet můžete zase převodem. Doba splatnosti půjčky je pak zvolena na 30 dnů. I díky tomu jsou zápůjčky od Volsoru nazývány jako zápůjčky do výplaty. Půjčky do výplaty nové 2014 je expresní a vyřídíte ji během několika minut.

Kontrolujete registr dlužníků?

Registr při schválení nekontrolujeme. To je také důvod, proč jsou půjčky od nás tak oblíbené.

Kdo zprostředkuje půjčku?

Společnost Volsor s.r.o., jenž je zapsána v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387. Jedná se o plně transparentní společnost se sídlem v ČR, tedy žádná zahraniční neznámá firma.

Výhody nebankovní zápůjčky bez poplatku 1 Kč

  • Nová SMS půjčka je vyřízena po internetu, nemusíte nikam chodit
  • Diskrétní půjčka, o které se vůbec nikdo určitě nedozví
  • Jenom ověření poskytovatelé půjček, se kterými máme dlouholeté zkušenosti
  • Půjčka je bez 1 Kč, dopředu neplatíte ani 1 Kč
  • Půjčit si můžete poprvé až 4500 Kč
  • Nonstop zápůjčka, o zápůjčku tedy můžete požádat kdykoliv
  • půjčky od nás jsou bez skrytých poplatků, přesně víte, kolik zaplatíte

Srovnávač půjček provozuje firma VOLSOR s.r.o., což je zkušená česká společnost, jenž díky dlouholetým zkušenostem svým klientům je schopná poskytnout to nejlepší. Právě četné zkušenosti na poli poskytování půjček stojí za úspěchem společnosti Volsor. Právě díky tomu je schopný Volsor poskytnout klientům zápůjčku přímo šitou na míru, jež bude danému klientu opravdu schválena. Naše bezhotovostní půjčky jsou vždycky a za všech okolností maximálně transparentní. Díky tomu přesně víte, kolik zaplatíte a hlavně za jakých pomínek. Veškeré podmínky námi poskytovaných - zprostředkovaných - půjček jsou průhledné a jasné. Jsou vždy uvedeny tak, aby jim rozuměl opravdu doslova každý. Další výhoda je blesková rychlost vyřízení veškeré online půjčky, o jež si u nás klient může požádat. Víme, že klienti, kteří žádají o zápůjčku, ji chtějí skutečně rychle. A proto nic neprotahujeme a snažíme se žádost o půjčku schválit co nejdřív.

 

Kontakt

Volsor s.r.o.

Sídlem Praha, Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00.

IČO: 013 85 011

DIČ: CZ01385011

 

Půjčíme skutečně každému

Půjčujeme vždy každému

U nás má šanci skutečně úplně kdokoliv, poskytneme půjčku totiž důchodcům, studentům, tak i nezaměstnaným a maminkám na mateřské dovolené.

Nebankovní půjčky hned

Půjčka ihned 4000 Kč

Půjčku od firmy Volsor vyžídíte ze svého domova extra rychle během 5 minut. Sami nemusíte nikam chodit a nemusíte podepisovat žádné dokumenty.

Schválená půjčka

Schválená půjčka

V naší firmě je jistota, že bude Vaše žádost opravdu schválena. Spolupracujeme s desítkami firem a tak vždycky vybereme nejlepší půjčku Vám.