Zažádat o půjčku

Vyplňte formulář a vyčkejte na schválení půjčky

Odeslání a vyplnění žádosti je velmi snadné, žádost vyplní každý, je to jednoduché. Náš systém žádostí je unikátní - šanci má opravdu každý. Sdružujeme všechny české poskytovatele online půjček, právě díky tomu Vám můžeme poskytnout nejlepší a pro Vás tím pádem i nejvýhodnější půjčku. Předem nezaplatíte ani 1 Kč - proto jsou naše půjčky přezdívány jako SMS půjčky bez koruny. Nikdo po Vás nebude chtít ani kontrolní platbu.

 

Malá půjčka do 24 hodin a bez nahlížení do registru

Půjčky pro důchodce na splátky

Pomáháme desítkám tisíc lidí měsíc co měsíc. Jak? Systém půjček jednoduše shromažďuje téměř většinu českých poskytovatelů půjček na jednom místě. Díky tomu stačí vyplnit jednu žádost o půjčku a potom si zvolit z velké nabídky stovek poskytovatelů rychlých půjček. Nemusíte nikam sami chodit, nemusíte nic podepisovat, nikam nemusíte telefonovat, nic nemusíte předem platit. Jednoduše a zkrátka - náš systém je maximálně pohodlný a jednoduchý. Šanci k získání půjčky má doopravdy každý. Vždycky Vám bude nabídnuta nejideálnější varianta, která Vám bude maximálně vyhovovat. Půjčka bez poplatku předem je pokroková a blesková nebankovní půjčka. Jedná se o takzvanou mikro zápůjčku. Proč mikro? Jedná se totiž o zápůjčku, jež je vhodná hlavně pro uhrazení nečekaných finančních výdajů. Tedy pro ty, kteří rádi využívají slev a nebo pro ty, kteří zkrátka nevyšli s platem.

Detaily půjček

Jak si zažádat o zápůjčku?

Velmi jednoduše, vyplňte online žádost, zabere Vám to pár vteřin. Potom chvilku vyčkejte, než Vám systém vypočítá a navrhne nabídku bleskových půjček vhodných pro Vás. A následně se už jen řiďte body popsanými ve formuláři a počkejte na schválení zápůjčky.

Odeslání peněz

Klienti se často táží, jak rychle a za jaký čas obdrží peníze. Uvědomujeme, že žadatelé, jež žádají o půjčku, potřebují finance co nejrychleji. To je důvod, proč nic nezdržujeme a peníze jsou odeslány na účet hned po schválení půjčky. Podle typu banky tak můžete mít finance už pár minut po schválení půjčky na účtu. Zápůjčka od nás je svižná.

Splacení půjčky

Zápůjčku splatíte opět snadno podle údajů, jenž obdržíte. Splácet můžete půjčku zase převodem. Nejdelší doba splatnosti je pak nastavena na 30 dnů. Právě proto jsou půjčky od naší společnosti přezdívány jako zápůjčky do další výplaty. Půjčky pro důchodce na splátky je rychlá a zřídíte ji během pár minut.

Prohlížíte registr?

Do registru dlužníků se při schvalování žádosti nenahlíží. I to je také jeden z důvodů, proč je naše půjčka tak unikátní a vyjímečná.

Kdo zprostředkuje půjčku?

Firma Volsor s.r.o., která je zapsána v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387. Jde o naprosto transparentní společnost se sídlem v ČR, tedy žádná zahraniční neznámá firma.

Bonusy bleskové půjčky bez bez nahlížení do registru

  • Půjčky bez registru a poplatku hned je vyřízena online, nikam nemusíte chodit
  • Diskrétní půjčka, o níž se Vaši sousedé rozhodně nedozví
  • Jenom ověření poskytovatelé zápůjček, se kterými máme dlouholeté zkušenosti
  • Půjčka je bez 1 Kč, předem neplatíte ani 1Kč
  • Při první půjčce si můžete půjčit 500 až 4500 Kč
  • Nonstop zápůjčka, o zápůjčku můžete požádat kdykoliv, i o víkendu
  • půjčky od nás jsou bez skrytých poplatků, přesně víte, kolik zaplatíte

Srovnávač půjček provozuje společnost VOLSOR s.r.o., což je zkušená česká firma, jenž díky dlouholetým zkušenostem svým klientům je schopná dát to nejlepší. A právě četné zkušenosti na poli nabízení půjček stojí za úspěchem firmy Volsor s.r.o.. Právě díky tomu je schopný Volsor s.r.o. nabídnout klientům online půjčku přímo šitou na míru, která bude danému klientu skutečně schválena. Bezhotovostní půjčky od nás jsou vždy a za všech okolností nanejvýš transparentní. A díky tomu, kolik zaplatíte a především za jakých pomínek. Všechny podmínky námi poskytovaných - zprostředkovaných - online půjček jsou srozumitelné a jasné. Jsou vždy uváděny tak, aby jim rozuměl skutečně každý. Další velká výhoda je rychlá rychlost vyřízení veškeré online zápůjčky, o kterou si u nás klient může požádat. Víme, že lidé, kteří žádají o online půjčku, ji chtějí skutečně velmi rychle. A proto vůbec nic nezdržujeme a snažíme se žádost o online půjčku vyřídit co nejdřív.

 

Kontakt

Volsor s.r.o.

Sídlem Praha, Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00.

IČO: 013 85 011

DIČ: CZ01385011

 

Půjčíme opravdu každému

Půjčíme vždy každému

U nás má šanci opravdu úplně každý, dáme půjčku totiž jak důchodcům, studentům, tak i nezaměstnaným a matkám na mateřské dovolené.

Bankovní půjčky bez registru ihned

Nebankovní půjčky hned

Online zápůjčku od Volsoru zařídíte ze svého bytu pohodlně za 5 minut. Sami osobně nemusíte nikam chodit a nebudete nikde nic podepisovat.

Schválená půjčka

Schválená půjčka

U nás je jistota, že bude Vaše žádost skutečně schválena. Spolupracujeme s velkým množstvím společností a tak vždycky vybíráme nejlepší bezhotovostní půjčku Vám.