Žádost o bezhotovostní půjčku

Vyplňte formulář a vyčkejte na schválení půjčky

Vyplnění a odeslání formuláře je velmi jednoduché, formulář vyplní každý, je to jednoduché. Náš systém půjček je unikátní a pokrokový - šanci má úplně každý. Na jednom místě máme všechny poskytovatele půjček, díky tomu můžeme nabídnout nejlepší a tím pádem pro Vás i nejlepší půjčku. Předem nezaplatíte ani korunu - i proto jsou půjčky od nás přezdívány jako SMS půjčky bez 1 Kč. Nebudeme po Vás vyžadovat ani registrační poplatek.

 

Půjčky bez doložení příjmu a bez nahlížení do registru

Půjčky pro nezaměstnané na účet

Pomáháme tisícům lidí každý měsíc. Jak? Systém poskytování půjček zkrátka sdružuje velkou většinu českých poskytovatelů půjček na jednom místě. Díky tomu stačí vyplnit jeden jednoduchý formulář a potom si zvolit z velké nabídky mnoha poskytovatelů online SMS půjček. Nikam nemusíte osobně chodit, nic nemusíte podepisovat, nemusíte nikam volat, nic nemusíte předem platit. Zkrátka - systém je nanejvýš pohodlný a jednoduchý. Šanci získat online půjčku má vážně doslova každý. Vždycky Vám bude nabídnuta ideální varianta, jež Vám bude na sto procent vyhovovat. Pujcky ihned je pokroková a blesková online zápůjčka. Jedná se o takzvanou malou půjčku. Proč malou? Jedná se totiž o půjčku, jež se hodí především pro uhrazení nečekaných výdajů. Tedy pro lidi, jež rádi využívají akčních slev a nebo pro lidi, jenž zkrátka nevyšli s platem.

Detaily SMS půjček

Jak zažádat o půjčku?

Jednoduše, vyplňte online žádost, zabere Vám to chvilku. Pak chviličku počkejte, než Vám systém vybere nabídku online půjček vhodných právě pro Vás. A pak se už jenom řiďte body napsanými ve formuláři a počkejte na schválení půjčky.

Obdržení peněz

Klienti se často táží, jak rychle a za kolik dní získají finance. Víme, že žadatelé, jenž žádají o zápůjčku, potřebují finance co nejdříve. Proto nic neprotahujeme a finance jsou odeslány na účet bezprostředně po schválení půjčky. V závislosti na bance tak můžete mít peníze už několik minut po schválení na účtě. Půjčka od společnosti Volsor je blesková.

Splacení půjčky

Zápůjčku uhradíte také opět jednoduše dle pokynů, které obdržíte. Splácet můžete opět převodem. Doba splatnosti půjčky je pak nastavena na 30 dnů. I díky tomu jsou zápůjčky od nás nazývány jako půjčky do další výplaty. Půjčky pro nezaměstnané na účet je rychlá a zřídíte ji během několika málo minut.

Nahlíží se do registru dlužníků?

Do registru dlužníků se při schvalování žádosti nenahlíží. I to je také jeden z důvodů, proč jsou naše půjčky tak unikátní.

Kdo zprostředkuje půjčku?

Společnost Volsor s.r.o., jenž je vedena v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387. Jde o transparentní společnost se sídlem v ČR, nejde tedy o žádnou neznáou firmu.

Výhody rychlé půjčky bez bez nahlížení do registru

  • Malá půjčka na účet je vyřízena po internetu, nemusíte nikam chodit
  • Diskrétní zápůjčka, o které se vůbec nikdo určitě nedozví
  • Jenom ověření poskytovatelé půjček, se kterými máme dlouholeté zkušenosti
  • Půjčka je bez 1 Kč, předem nezaplatíte ani korunu
  • Můžete si půjčít až 4500 Kč
  • Nonstop půjčka, o zápůjčku tedy můžete požádat i o víkendu
  • půjčky od nás jsou bez skrytých poplatků, přesně víte, kolik zaplatíte

Srovnávač půjček provozuje firma VOLSOR s.r.o., což je zkušená česká společnost, jež díky mnohaletým zkušenostem svým klientům je schopna nabídnout to nejlepší. A právě četné zkušenosti na poli poskytování zápůjček stojí za úspěchem firmy Volsor s.r.o.. Díky tomu je schopen Volsor s.r.o. poskytnout klientům půjčku přímo šitou na míru, jež bude danému klientovi skutečně schválena. Naše zápůjčky jsou vždycky a za všech okolností maximálně průhledné. I díky tomu, kolik zaplatíte a především za jakých pomínek. Veškeré podmínky námi poskytovaných - zprostředkovaných - zápůjček jsou průhledné a jasné. Jsou vždy uváděny tak, aby jim rozuměl skutečně doslova každý. Další naší výhodou je rychlá rychlost vyřízení každé bezhotovostní půjčky, o níž si u nás klient může požádat. Víme, že klienti, kteří žádají o zápůjčku, ji chtějí skutečně velmi rychle. A proto vůbec nic nezdržujeme a snažíme se žádost o zápůjčku schválit co nejdřív.

 

Kontakt

Volsor s.r.o.

Sídlem Praha, Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00.

IČO: 013 85 011

DIČ: CZ01385011

 

Půjčíme opravdu každému

Půjčíme opravdu každému

U nás má šanci opravdu úplně kdokoliv, půjčíme totiž důchodcům, studentům, ale i nezaměstnaným a matkám na mateřské.

Půjčka ihned 4000 Kč

Nebankovní rychlá půjčka

Zápůjčku od Volsoru zařídíte z pohodlí svého bytu rychle za 5 minut. Osobně nemusíte vůbec nikam chodit a nemusíte nikde nic podepisovat.

Schválená půjčka

Schválená půjčka

U Volsoru je jistota, že bude Vaše žádost opravdu schválena. Spolupracujeme s velkým množstvím firem a tak vždycky vybereme nejlepší půjčku Vám.