Žádost o půjčku

Vyplňte formulář a vyčkejte na schválení půjčky

Vyplnění formuláře je snadné, žádost vyplní každý, je to jednoduché. Tento systém žádostí půjček je unikátní - šanci má opravdu úplně každý. Sdružujeme všechny české poskytovatele půjček, díky tomu můžeme nabídnout nejvyhodnější a tím pádem pro Vás i nejvýhodnější půjčku. Předem nezaplatíte ani korunu - díky tomu jsou tyto půjčky pojmenovávány jako půjčka bez 1 Kč. Nebudete platit ani registrační poplatek.

 

Půjčka bez poplatku předem a bez nahlížení do registru

SMS půjčka bez 1 kč a bez příjmu

Pomáháme desítkám tisíc lidí měsíc co měsíc. Ptáte se jak? Náš půjčkový systém zkrátka sdružuje velkou většinu českých poskytovatelů půjček na jednom místě. Právě díky tomu stačí vyplnit jeden formulář s žádostí a následně si zvolit z bohaté nabídky desítek poskytovatelů bezhotovostních půjček. Nemusíte nikam sami osobně chodit, nic nemusíte podepisovat, nemusíte nikam telefonovat, nic nemusíte dopředu platit. Jednoduše - půjčkový systém je maximálně jednoduchý a pohodlný. Šanci k získání online půjčky má doopravdy doslova každý. Vždycky Vám bude nabídnuta ideální varianta, která Vám bude na sto procent vyhovovat. Malá půjčka do 24 hodin je moderní a blesková online zápůjčka. Jde o takzvanou mikro zápůjčku. Proč mikro půjčku? Jde totiž o půjčku, jenž se hodí především na pokrytí nečekaných finančních výdajů. Tedy pro ty, jež rádi využívají slev a nebo pro lidi, kteří prostě nevyšli s platem.

Detaily bezhotovostní půjčky

Jak si podat žádost o zápůjčku?

Snadno, vyplňte online žádost, zabere Vám to chvilku. Potom chvíli počkejte, než Vám systém půjček navolí nabídku online půjček vhodných pro Vás. A potom se už jen řiďte body popsanými v žádosti a počkejte na schválení půjčky.

Odeslání peněz

Klienti se často ptají, jak rychle a za jak dlouho obdrží půjčku. Víme moc dobře, že žadatelé, jež žádají o půjčku, chtějí peníze co nejdříve. To je důvod, proč nic neprotahujeme a finance jsou Vám poslány na bankovní účet okamžitě po schválení. Podle banky tak můžete mít půjčku už pár minut po schválení půjčky na svém účtu. Zápůjčka od Volsoru je blesková.

Splacení půjčky

Půjčku uhradíte také opět velmi jednoduše dle údajů, které obdržíte. Uhradit můžete zase bankovním převodem. Nejdelší doba splatnosti půjčky je potom zvolena na 30 dní. Proto jsou zápůjčky od nás nazývány jako půjčky do další výplaty. SMS půjčka bez 1 kč a bez příjmu je rychlá a vyřídíte ji během pár minut.

Nahlížíte do registru dlužníků?

Do registru dlužníků nenahlížíme. A právě to je i jeden z důvodů, proč je naše půjčka tak oblíbená.

Kdo zprostředkuje půjčku?

Firma Volsor s.r.o., která je vedena v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387. Jedná se o naprosto transparentní společnost se sídlem v Česku, nejde tedy o žádnou neznáou firmu.

Klady bezhotovostní půjčky bez poplatku 1 Kč

  • Malá půjčka na účet je vyřízena přes internet, nemusíte nikam chodit
  • Diskrétní půjčka, o které se vůbec nikdo rozhodně nedozví
  • Pouze ověření poskytovatelé zápůjček, se kterými máme dlouholeté zkušenosti
  • Půjčka je bez 1 Kč, dopředu nezaplatíte ani 1Kč
  • Při první půjčce si můžete půjčit 500 až 4500 Kč
  • Nonstop půjčka, o zápůjčku tedy můžete zažádat i o víkendu
  • půjčky od nás jsou bez skrytých poplatků, přesně víte, kolik zaplatíte

Srovnávač zápůjček provozuje firma VOLSOR s.r.o., což je zkušená česká firma, jenž díky mnohaletým zkušenostem svým klientům umí poskytnout to nejlepší. Právě četné zkušenosti na poli nabízení online půjček stojí za úspěchem firmy Volsor. Díky tomu je schopen Volsor s.r.o. poskytnout klientům půjčku doslova přímo šitou na míru, jenž bude danému klientovi doopravdy schválená. Naše zápůjčky jsou vždycky a za všech okolností nanejvýš transparentní. Díky tomu přesně víte, kolik zaplatíte a především za jakých pomínek. Všechny podmínky námi poskytovaných - zprostředkovaných - online půjček jsou srozumitelné a jasné. Jsou pokaždé uváděny tak, aby jim rozuměl opravdu úplně každý. Další velká výhoda je neuvěřitelná rychlost vyřízení veškeré bezhotovostní půjčky, o níž si u nás klient může požádat. Víme, že klienti, jež žádají o půjčku, ji chtějí skutečně rychle. A proto nic neprotahujeme a snažíme se žádost o půjčku schválit ihned.

 

Kontakt

Volsor s.r.o.

Sídlem Praha, Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00.

IČO: 013 85 011

DIČ: CZ01385011

 

Půjčíme opravdu každému

Půjčujeme vždy každému

U naší společnosti má šanci doopravdy každý, půjčíme totiž starším lidem, studentům, nezaměstnaným a matkám na mateřské dovolené.

Krátkodobé půjčky do 3000 Kč

Nebankovní rychlá půjčka

Půjčku od společnosti Volsor sjednáte ze svého domova extra rychle během 5 minut. Osobně nemusíte nikam chodit a není potřeba nikam chodit nic podepisovat.

Schválená půjčka

Schválená půjčka

U nás máte jistotu, že bude Vaše žádost opravdu schválená. Spolupracujeme s desítkami firem a proto vždy vybíráme nejvhodnější bezhotovostní půjčku právě pro Vás.