Zažádat o půjčku

Vyplňte formulář a vyčkejte na schválení půjčky

Vyplnění žádosti je rychlé, žádost vyplní každý, je to jednoduché. Náš systém půjček je unikátní a pokrokový - půjčku může získat skutečně každý. Na jednom místě máme téměř všechny české poskytovatele online půjček, jenom díky tomu Vám můžeme poskytnout nejlepší a tím pádem pro Vás i nejvýhodnější půjčku. Předem nezaplatíte ani korunu - díky tomu jsou tyto půjčky nazývány jako SMS půjčky bez 1 Kč. Nikdo po Vás nebude chtít ani registrační poplatek.

 

Nebankovní půjčky hned a bez nahlížení do registru

SMS půjčka pro každého

Pomáháme tisícovkám lidí každý měsíc. Jak? Náš půjčkový systém zkrátka shromažďuje valnou většinu poskytovatelů půjček na jednom místě. Díky tomu stačí vyplnit jednu žádost a pak vybrat z velké nabídky mnoha poskytovatelů SMS online zápůjček. Nikam nemusíte osobně chodit, nic nemusíte podepisovat, nemusíte nikam telefonovat, nic nemusíte platit dopředu. Zkrátka - systém půjček je nanejvýš pohodlný a jednoduchý. Šanci získat půjčku má doopravdy doslova každý. Pokaždé Vám bude nabídnuta nejvhodnější varianta, která Vám bude vyhovovat. Malá půjčka do 24 hodin je moderní a blesková nebankovní půjčka. Jde o tzv. mikro půjčku. Proč malou půjčku? Jedná se totiž o půjčku, která se hodí hlavně pro uhrazení nečekaných finančních výdajů. Tedy pro ty, jež rádi využívají slevových akcí a nebo pro ty, kteří prostě nevyšli s výplatou.

Detaily rychlé půjčky

Jak zažádat o zápůjčku?

Snadno, vyplňte online formulář, zabere Vám to jen chvilku. Potom chvíli počkejte, než Vám půjčkový systém vybere nabídku zápůjček vhodných právě pro Vás. A posléze se už jenom řiďte kroky napsanými ve formuláři a počkejte na schválení žádosti.

Obdržení peněz

Klienti se často ptají, jak rychle a za jakou dobu dostanou půjčku. Víme moc dobře, že lidé, jež žádají o půjčku, chtějí půjčku co nejrychleji. To je důvod, proč nic nezdržujeme a peníze jsou poslány na bankovní účet hned po schválení. Podle druhu banky tedy můžete mít peníze už několik málo minut po schválení na bankovním účtě. Zápůjčka od naší společnosti je rychlá.

Splacení půjčky

Zápůjčku splatíte opět snadno podle údajů, jenž dostanete. Splácet můžete opět převodem. Nejdelší doba splatnosti půjčky je potom nastavena na 30 dní. Proto jsou půjčky od Volsoru přezdívány jako zápůjčky do další výplaty. SMS půjčka pro každého je blesková a vyřídíte ji během pár minut.

Nahlížíte do registru dlužníků?

Do registru dlužníků se při schvalování žádosti nenahlíží. I to je důvod, proč jsou naše půjčky tak unikátní.

Kdo zprostředkuje půjčku?

Firma Volsor s.r.o., jenž je zapsána v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387. Jde o plně transparentní společnost se sídlem v ČR, nejde tedy o žádnou neznáou firmu.

Výhody online zápůjčky bez poplatku 1 Kč

  • Půjčky pro důchodce hned je vyřízena přes web, nikam nemusíte chodit
  • Diskrétní online půjčka, o které se Vaši sousedé rozhodně nedozví
  • Jen ověření poskytovatelé zápůjček, se kterými máme dobré zkušenosti
  • Půjčka je bez 1 Kč, předem nezaplatíte ani 1 Kč
  • Při první půjčce je Vám k dispozici až 4500 Kč
  • Nonstop zápůjčka, o zápůjčku můžete zažádat kdykoliv
  • půjčky od nás jsou bez skrytých poplatků, přesně víte, kolik zaplatíte

Vyhledávač zápůjček provozuje firma VOLSOR s.r.o., což je zkušená česká firma, která díky mnohaletým zkušenostem svým klientům je schopná dát to nejlepší. Právě bohaté zkušenosti na poli nabízení online zápůjček stojí za úspěchem společnosti Volsor. Díky tomu je schopen Volsor poskytnout klientům online půjčku doslova šitou na míru, která bude klientu opravdu schválena. Naše online půjčky jsou vždycky a za všech okolností nanejvýš průhledné. Díky tomu přesně víte, kolik zaplatíte a hlavně za jakých pomínek. Všechny podmínky námi poskytovaných - zprostředkovaných - půjček jsou srozumitelné a zcela jasné. Jsou pokaždé uvedeny tak, aby je pochopil skutečně doslova každý. Další výhoda je neuvěřitelná rychlost zřízení každé SMS zápůjčky, o níž si u nás klient požádá. Víme, že lidé, kteří žádají o online půjčku, ji chtějí skutečně velmi rychle. A proto nic neprotahujeme a snažíme se žádost o půjčku schválit ihned.

 

Kontakt

Volsor s.r.o.

Sídlem Praha, Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00.

IČO: 013 85 011

DIČ: CZ01385011

 

Půjčujeme vždy každému

Půjčujeme skutečně všem

U nás má šanci doopravdy kdokoliv, půjčíme totiž jak důchodcům, studentům, tak i nezaměstnaným a maminkám na mateřské.

Půjčky rychle bez registru

Půjčka 4000 Kč

Online zápůjčku od Volsoru sjednáte z pohodlí svého domova bleskově do 10 minut. Osobně nemusíte nikam chodit a není potřeba nikam chodit nic podepisovat.

Schválená půjčka

Schválená půjčka

U Volsoru máte jistotu, že bude Vaše žádost skutečně schválena. Spolupracujeme s velkým množstvím firem a proto vždycky vybíráme nejlepší půjčku právě pro Vás.