Žádost o půjčku

Vyplňte formulář a vyčkejte na schválení půjčky

Vyplnění a odeslání žádosti je velmi jednoduché, formulář zvládne vyplnit opravdu každý. Náš půjčkový systém je moderní - šanci na získání půjčky má úplně každý. Na jednom místě máme téměř všechny české poskytovatele online půjček, díky tomu můžeme poskytnout nejvyhodnější a pro Vás tím pádem i nejvýhodnější půjčku. U nás neplatíte dopředu ani korunu - proto jsou půjčky od nás přezdívány jako půjčka bez koruny. Nebudeme po Vás vyžadovat ani registrační poplatek.

 

Pujcky ihned a bez registru

SMS půjčky pro studenty

Pomáháme desítkám tisíc lidí měsíčně. Jak? Náš systém pro poskytování půjček jednoduše sdružuje velkou většinu poskytovatelů půjček na jednom místě. Právě díky tomu stačí vyplnit jeden jednoduchý formulář a následně si zvolit z bohaté nabídky mnoha poskytovatelů SMS zápůjček. Nemusíte nikam osobně chodit, nemusíte nic podepisovat, nemusíte nikam telefonovat, nemusíte nic platit předem. Prostě - půjčkový systém je nanejvýš jednoduchý a pohodlný. Šanci k získání půjčky má doopravdy každý. Vždycky Vám bude nabídnuta nejvhodnější varianta, jež Vám bude na 100% vyhovovat. Rychlá SMS půjčka do 5000 Kč je pokroková a blesková online půjčka. Jedná se o takzvanou malou půjčku. Proč malou zápůjčku? Jde totiž o půjčku, která je vhodná hlavně na pokrytí nečekaných finančních výdajů. Tedy pro ty, jež rádi využívají akčních nabídek a nebo pro lidi, jenž zkrátka nevyšli s výplatou.

Detaily půjček

Jak si zažádat o zápůjčku?

Snadno, vyplňte online formulář, zabere Vám to pár vteřin. Pak chvilku vydržte, než Vám systém navrhne nabídku bezhotovostních půjček vhodných právě pro Vás. A posléze se už jen řiďte body uvedenými ve formuláři a vyčkejte na schválení půjčky.

Odeslání peněz k vám

Mnozí klienti se dotazují, jak rychle a za jaký čas získají peníze. Víme, že lidé, jenž žádají o zápůjčku, potřebují půjčku co nejdříve. To je důvod, proč nic neprotahujeme a finance jsou Vám odeslány na bankovní účet hned po schválení. V závislosti na bance tak můžete mít peníze už několik minut po schválení na bankovním účtě. Půjčka od společnosti Volsor je svižná.

Splacení půjčky

Zápůjčku uhradíte opět velmi jednoduše podle pokynů, jež obdržíte. Splácet můžete zase převodem. Nejdelší doba splatnosti půjčky je potom zvolena na 30 dnů. I díky tomu jsou půjčky od nás přezdívány jako půjčky do další výplaty. SMS půjčky pro studenty je rychlá a zřídíte ji během několika málo minut.

Prohlíží se registr?

Registr při schválení nekontrolujeme. I to je také jeden z důvodů, proč jsou naše půjčky tak oblíbené.

Kdo zprostředkovává půjčky?

Firma Volsor s.r.o., která je zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387. Jde o zcela transparentní firmu se sídlem v ČR, nejde tedy o žádnou zahraniční neznámou společnost.

Výhody online půjčky bez bez nahlížení do registru

  • Půjčky pro důchodce hned je vyřízena přes web, nikam nemusíte chodit
  • Diskrétní půjčka, o níž se Vaši sousedé rozhodně nedozví
  • Jenom ověření poskytovatelé zápůjček, se kterými máme dobré zkušenosti
  • Půjčka je bez 1 Kč, předem nezaplatíte ani 1Kč
  • Můžete si půjčít až 4500 Kč
  • Nonstop půjčka, o zápůjčku můžete zažádat i o víkendu
  • půjčky od nás jsou bez skrytých poplatků, přesně víte, kolik zaplatíte

Vyhledávač zápůjček provozuje firma VOLSOR s.r.o., což je zkušená česká společnost, jež díky dlouholetým zkušenostem svým klientům je schopna dát to nejlepší. A právě četné zkušenosti na poli poskytování zápůjček stojí za úspěchem společnosti Volsor. Právě díky tomu je schopný Volsor nabídnout klientům půjčku doslova šitou na míru, která bude danému klientu opravdu schválená. Naše online půjčky jsou pokaždé a za všech okolností nanejvýš transparentní. I díky tomu, kolik zaplatíte a hlavně za jakých pomínek. Veškeré podmínky námi poskytovaných - zprostředkovaných - zápůjček jsou srozumitelné a jasné. Jsou vždy uvedeny tak, aby jim rozuměl opravdu úplně každý. Co je pak naší další velkou výhodou je blesková rychlost zřízení každé bezhotovostní půjčky, o níž si u nás klient požádá. Víme, že klienti, kteří žádají o zápůjčku, ji potřebují opravdu rychle. Proto vůbec nic nezdržujeme a snažíme se žádost o půjčku schválit co nejdříve.

 

Kontakt

Volsor s.r.o.

Sídlem Praha, Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00.

IČO: 013 85 011

DIČ: CZ01385011

 

Půjčujeme opravdu všem

Půjčujeme opravdu všem

U naší společnosti má šanci opravdu kdokoliv, půjčíme totiž jak důchodcům, studentům, ale i nezaměstnaným a maminkám na mateřské dovolené.

Půjčky rychle bez registru

Malá půjčka do 24 hodin

Online půjčku od firmy Volsor zařídíte ze svého domova bezproblémově za 10 minut. Sami osobně nemusíte vůbec nikam chodit a není potřeba nikam chodit nic podepisovat.

Schválená půjčka

Schválená půjčka

V naší firmě máte jistotu, že bude Vaše žádost doopravdy schválena. Spolupracujeme s desítkami firem a proto vždy zvolíme nejvhodnější půjčku právě pro Vás.