Zažádat o půjčku

Stačí vyplnit formulář a peníze jsou Vaše

Vyplnění a odeslání formuláře s žádostí o půjčku je velmi jednoduché, formulář vyplní každý, je to jednoduché. Tento systém je moderní - šanci na získání půjčky má úplně každý. Na jednom místě máme všechny české poskytovatele online půjček, díky tomu Vám můžeme nabídnout nejvyhodnější a tím pádem pro Vás i nejvýhodnější půjčku. Předem nezaplatíte ani korunu - proto jsou naše půjčky nazývány jako SMS půjčky bez 1 Kč. Nikdo po Vás nebude chtít ani kontrolní platbu.

 

Nebankovní půjčky hned a bez nahlížení

Vyplácení půjček i o víkendu

Pomáháme desítkám tisíc lidí každý měsíc. Ptáte se jak? Náš systém zkrátka sdružuje valnou většinu poskytovatelů půjček na jednom místě. Právě díky tomu Vám stačí vyplnit jeden formulář s žádostí a potom si vybrat z bohaté nabídky mnoha poskytovatelů SMS půjček. Nemusíte nikam sami osobně chodit, nic nemusíte vypisovat, nemusíte nikam telefonovat, nic nemusíte dopředu platit. Zkrátka a prostě - půjčkový systém je maximálně jednoduchý a pohodlný. Šanci k získání půjčky má vážně úplně každý. Úplně vždy Vám bude nabídnuta ideální varianta, jež Vám bude maximálně vyhovovat. Malá půjčka do 24 hodin je moderní a expresní nebankovní zápůjčka. Jedná se o tzv. mikro půjčku. Proč malou zápůjčku? Jde totiž o zápůjčku, která je vhodná především pro uhrazení nečekaných výdajů. Tedy pro ty, jež s oblibou využívají slevových akcí a nebo pro lidi, jenž zkrátka nevyšli s výplatou.

Detaily online půjček

Jak zažádat o zápůjčku?

Velmi jednoduše, vyplňte žádost, zabere Vám to pár vteřin. Pak chvilinku vydržte, než Vám systém navrhne nabídku bezhotovostních půjček vhodných pro Vás. A posléze se už jen řiďte kroky napsanými ve formuláři a vyčkejte na schválení půjčky.

Odeslání peněz

Mnozí klienti se dotazují, jak rychle a za jak dlouho dostanou peníze. Dobře si uvědomujeme, že klienti, kteří žádají o zápůjčku, chtějí peníze co nejdříve. Proto nic neprotahujeme a peníze jsou Vám zaslány na bankovní účet ihned po schválení. Podle typu banky tak můžete mít finance už několik málo minut po schválení na svém účtu. Půjčka od naší společnosti je rychlá.

Splacení půjčky

Zápůjčku uhradíte také opět jednoduše dle pokynů, jenž dostanete. Uhradit můžete zase převodem. Nejdelší doba splatnosti je potom zvolena na třicet dní. Díky tomu jsou zápůjčky od naší společnosti přezdívány jako zápůjčky do další výplaty. Vyplácení půjček i o víkendu je rychlá a zřídíte ji během několika málo minut.

Nahlížíte do registru dlužníků?

Registr při schválení nekontrolujeme. To je jeden z důvodů, proč jsou naše půjčky tak oblíbené.

Kdo zprostředkovává půjčky?

Společnost Volsor s.r.o., jenž je vedena v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387. Jde o transparentní firmu se sídlem v Česku, tedy žádná neprůhledná neznámá společnost.

Bonusy bleskové zápůjčky bez poplatku 1 Kč

  • SMS půjčka je vyřízena online přes internet, nikam nechodíte
  • Diskrétní online půjčka, o které se nikdo určitě nedozví
  • Pouze ověření poskytovatelé zápůjček, se kterými máme dobré zkušenosti
  • Půjčka je bez 1 Kč, dopředu nezaplatíte ani korunu
  • Můžete si půjčít až 4500 Kč
  • Nonstop půjčka, o zápůjčku tedy můžete požádat úplně kdykoliv
  • půjčky od nás jsou bez skrytých poplatků, přesně víte, kolik zaplatíte

Srovnávač půjček provozuje firma VOLSOR s.r.o., což je zkušená česká firma, jež díky dlouholetým zkušenostem svým klientům je schopná poskytnout to nejlepší. A právě četné zkušenosti na poli poskytování zápůjček stojí za úspěchem firmy Volsor. Díky tomu je schopný Volsor poskytnout klientům zápůjčku přímo šitou na míru, jenž bude danému klientu opravdu schválena. Naše zápůjčky jsou pokaždé a za všech okolností maximálně průhledné. A díky tomu, kolik zaplatíte a především za jakých pomínek. Veškeré podmínky námi poskytovaných - zprostředkovaných - online půjček jsou průhledné a zcela jasné. Jsou vždy uvedeny tak, aby je pochopil opravdu každý. Další naší výhodou je neuvěřitelná rychlost vyřízení veškeré SMS půjčky, o kterou si u nás klient může požádat. Víme, že klienti, jež žádají o online půjčku, ji chtějí skutečně velmi rychle. Proto vůbec nic nezdržujeme a snažíme se žádost o zápůjčku schválit ihned.

 

Kontakt

Volsor s.r.o.

Sídlem Praha, Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00.

IČO: 013 85 011

DIČ: CZ01385011

 

Půjčujeme opravdu každému

Půjčíme skutečně všem

U naší společnosti má šanci doopravdy kdokoliv, půjčíme totiž jak důchodcům, studentům, ale i nezaměstnaným a matkám na mateřské.

Půjčka 4000 Kč

Půjčka na ruku hned

Online zápůjčku od společnosti Volsor objednáte ze svého bytu bleskově do 10 minut. Osobně nemusíte nikam chodit a není potřeba nic podepisovat.

Schválená půjčka

Schválená půjčka

V naši společnosti máte jistotu, že bude Vaše žádost opravdu schválena. Spolupracujeme s desítkami firem a tak vždycky zvolíme nejlepší zápůjčku právě Vám.